Nikada ne reci Nikada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikada ne reci Nikada

Zabava
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bozicne sms poruke

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 5:09 pm

Kada zadnji Badnjak dogori, poslusaj srce koje govori, neka te sreca kroz zivot vodi! Srecan Bozic! Hristos se rodi!
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:12 pm

Badnjaci Ti srecni novi, Bog neka Te blagosovi, nek Ti srecom dom zablista, jer rodjendan slavis Hrista. Srecan Bozic
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:13 pm

Dobri dome bozic stize dragom bogu da smo blize,da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom seta da krst casni kolo vodi i neha se HRISTOS RODI
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:13 pm

NEK RODJENJE HRISTA BOGA BUDE CUVAR DOMA TVOGA; I OSTROSKI VASILIJE CUVAR TVOJE FAMILIJE. MIR BOZIJI, HRISTOS SE RODI!
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:14 pm

Da ostvaris svaki san pomogo ti "BADNJI DAN"! Da kroz kucu novac tece pomoglo ti "BADNJE VECE"! Nek se sreca s zdravljem srodi" MIR BOZJI, HRISTOS SE RODI"!
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:15 pm

NEKA DANAŠNJI BLAGI DAN VAMA BUDE RADOSTAN. NEK VAM BOŽIĆ VRATA ZLATI, NEKA VAS SVAKA SREĆA PRATI. ANDJEO SREĆE NEK VAS VODI MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI.
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:16 pm

Dopusti da se Bozic dogodi u tvom srcu, da se ljubav rodi svaki dan iznova, jer Bozic postaje vidljiv u svakoj ljubavi medju ljudima; Srecan Bozic
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:16 pm

Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi... SRETAN BOZIC!!!
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:17 pm

Malo kada covjekovo bice osjeti ljubav, srecu, toplinu i potrebu za bliznjim kao u smiraj badnje veceri. Nek te takvi osjecaji griju cijeli zivot.... SRETAN BOZIC!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:17 pm

Dobri dome BOZIC stize, dragom BOGU da smo blize, da te grije vatra SVETA, da ti sreca KUCOM cveta, da KRST CASNI kolo vodi i Bog kaze: HRISTO SE RODI!!!
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:18 pm

Neka badnjak sveto drvo udovolji mojoj zelji da u srcu uvek zive moji dragi prijatelji! Srecan Bozic!
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:18 pm

Kad zadnji badnjak dogori, poslusaj srce koje govori, neka vas sreca kroz zivot vodi, srecan vam bozic HRISTOS SE RODI.
Nazad na vrh Ići dole
blooo

blooo


Muški
Broj poruka : 15262
Godina : 45
Localisation : Vrsac
Emploi : Grbavi radnik :)
Datum upisa : 18.03.2007

Character sheet
Beby: Angel

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePon Mar 09, 2009 10:19 pm

Dobri dome BOZIC stize, dragom BOGU da smo blize, da te grije vatra SVETA, da ti sreca KUCOM cveta, da KRST CASNI kolo vodi i Bog kaze: HRISTO SE RODI!!!
Nazad na vrh Ići dole
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePet Dec 25, 2009 10:03 am

1. Dobri dome SRECAN BOZIC u vekove zdravi bili, s’badnjakom se veselili, nek vas sreca zdravlju vodi, MIR BOZIJI HRISTOS SE RODI…

2. Badnjaci ti sretni novi, Bog neka te blagoslovi, nek’ ti srećom dom zablista, jer slaviš rođenje Isusa Hrista. Srecan Božić!!!!

3. Neka ti od Božičnog dana sve krene na bolje, da imas za sve snage i volje, da ljubav ti bude kao najlepši san, želim ti sve najlepše za Božični dan…

4. Samo otvoren um prima mudrost, samo otvorene ruke primaju darove, samo otvoreno srce prima ljubav i samo najdraze osobe primaju ovo poruku! Srecan Bozic!

5. Kad se kazaljke poklope, i otkucaju pola noci, ruku ti pruzit necu moci, zato saljem poruku ovu, i zelim srecnu Godinu Novu

6. Život je lep kad se živeti zna, zato uzmi sve što ti život da…Sreća je lepa i živi zbog nje, ne traži previše i imat ćeš sve…Od srca srecan Božić i srecna Nova godina!!!!!!!!!

7. Zvezdano nebo noćas blista - i svi slavimo Isusa Hrista. - na nebu sjajni mjesec se zlati - Boziji blagoslov neka vas prati - - S*R*E*C*A*N* B*O*Ž*I*C ! “

8. Evo pada tiha noć samo javi kad češ doć i oprostit čemo sve jedno drugome, sve što želim to si ti a badnja večer prolazi samo zovi dolazim…..

9. Tiha je noć svi se raduju sad i sneg kao nekad je prikrio grad a ja samo želim ruke tvoje da me grle kao da je zadnji put, tužna je noć i ostaje san suze sećanja padaju na moj dlan da ti kažu one reči dve srecan Božić ljubavi volim teeeee….

10. Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi… SRECAN BOZIC!

11. Sve sto je lepo i sto se srecom zove neka te prati od godine ove, a sve sto je ruzno i nemir stvara neka ti odnese godina stara. SRECNA NOVA GODINA!

12. Saljem ti stihove umotane snegom i dobrotom, saljem ti najlepse zelje u ovoj noci okupanoj lepotom, srecna ti bozicna noc, a radost i sreca sami ce doc!

13. Neka ti nova godina obasja dušu, ispuni je najdivnijim osjećajima i neka ti bog podari sve što nemaš a želiš i sačuva sve što imaš a voliš!!!!

14. Kad sat stane u pola noci ruku ti pruziti necu moci. Zato ti saljem poruku ovu i zelim SRECNU GODINU NOVU!!

15. Na ovaj ekran bele boje ne mogu stati sve zelje moje, ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SRECNA GODINA NOVA!

16. U ponoc kada se kazaljke sklope, pomisli nesto toliko lepo jer mozda se stvorim kraj tebe i kazem ti volim te skote!

17. Neka te moj poljubac dotakne putem ovih malih slova… neka te ispuni radost nova… neka ti sva sreca sveta sja… Srecnu godinu Novu od sveg srca zelim ti ja!

18. Zelim da sreca sa tobom koraca, da te prati ljubav od kamena jaca, da te ljudi vole i cene, da u zivotu ne znas za probleme. SRECNA NOVA GODINA!

19. Nova godina samo sto nije neka se peva neka se pije pozeli nesto lepo za svoje najmilije!!!

20. Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!

21. Ako budes videla coveka u crvenom kako te trpa u vrecu, nemoj se uplasiti to samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodisnju zelju!

22. Tvoja leva noga je Bozic, a desna Nova godina, e zato svraticu izmedju praznika!

23. *¸.;**.*’*¸*.**.,*.*.*,;* - *,.;*,;*,.;**’;.*.;,;**.,** - gle anđeli poleteše poput ptica i dotakoše osmeh tvoga lica! Neka i tebi prenesu poruku na krilima belim , da ti mnogo sreće i čestiti Božić želim!!!

24. Ti nisi tu a sama ne mogu, ipak znaj da gde god bio, mom srcu ostajes drag i mio! poljubac i sve najlepse zelje saljem ti preko ovih slova, puno to volim i… Srecna Nova ljubavi moja…
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePet Dec 25, 2009 10:03 am

25. Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje . Daj nam zdravlja , srece , para , nek je Nova bolja nego stara . Sad punu digni casu i docekaj SRPSKU nasu . Za Srbiju , za sve nas , 50 % + tvoj glas !!!

26. Nek ti zivot bude kao najsjajnija zvezda, u kome za tugu nikad nema mesta, neka java bude ostvarenje snova, uz najlepse zelje SRECNA TI GODINA NOVA!!!

27. Ova poruka nek’ ti bude pouka -zivi, vristi, razbijaj i plesi, covek je rodjen da gubi i gresi, prokockaj dane, prodivljaj noci jer jednog dana to vise neces moci!!! srecni praznici..

28. Ni za jednu životnu stazu ne postoji vodić, svaka je neispitana, neponovljiva, zato je u životu avantura pravilo, a ne izuzetak. Srecna ti nova godina.

29. Mnogo srece i lepih snova neka ti donese godina nova, a bol i tugu sto vreme stvara neka ti odnese godina stara…. SRECNA NOVA GODINA!!!



1. Dobri dome dobar dan sa srecom vam badnji dan, da vam bog podari svaku srecu i zalata punu vrecu, uz badnjak i uz vino da vam uvek bude fino.

2. Dok zadnji badnjak gori slusaj srce sto ti zbori: Blagostanje,mir i dobrota nek vas prate celoga zivota.

3. Da vas andjeo kroz zivot vodi "MIR BOZIJI HRISTO SE RODI".

4. Dobri dome dobar dan sa srecom vam badnji dan,,srecan badnjak sto posjece za hriscasko badnje vece sreti oni sto ga loze pomozi im mili boze.

5. Nek ostroski Vasilije cuva tvoje naj milije a nebeska dobra vila od pomoci vam vazda bila a bog dragi nek vam rece SRETNO VAM BADNJE VECE.



Nocas usni divan san,s mirom slavi Badnji dan,nek ti radost domom tece,s mirom slavi Badnje vece,nek ti srecom dom zablista na rodjenje sina Hrista.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dok zadnji badnjak gori,slusaj srce sta ti zbori:Blagostanje,mir i dobrota nek te prate celog zivota.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nova godina samo sto nije neka se pjeva neka se pije pozeli nesto lijepo za svoje najmilije!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ako budes vidjela covjeka u crvenom kako te trpa u vrecu nemoj se uplasiti to samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodisnju zelju!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Tvoja leva noga je Bozic, a desna Nova godina, e zato svraticu izmedju praznika!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

*¸.;**.*'*¸*.**.,*.*.*,;* - *,.;*,;*,.;**';.*.;,;**.,** - gle anđeli poletješe poput ptica i dotakoše osmijeh tvoga lica!Neka i tebi prenesu poruku na krilima bijelim ,da ti mnogo sreće i čestiti Božić želim!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ti nisi tu a sama ne mogu, ipak znaj da gde god bio, mom srcu ostajes drag i mio! poljubac i sve najlepse zelje saljem ti preko ovih slova, puno to volim i... Srecna Nova ljubavi moja...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje . Daj nam zdravlja , srece , para , nek je Nova bolja nego stara . Sad punu digni casu i docekaj SRPSKU nasu . Za Srbiju , za sve nas , 50 % + tvoj glas !!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nek ti zivot bude kao najsjajnija zvezda,u kome za tugu nikad nema mesta,neka java bude ostvarenje snova,uz najlepse zelje SRECNA TI GODINA NOVA!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ova poruka nek' ti bude pouka -zivi, vristi, razbijaj i plesi, covjek je rodjen da gubi i grijesi, prokockaj dane, prodivljaj noci jer jednog dana to vise neces moci!!! sretni praznici..
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ni za jednu životnu stazu ne postoji vodić, svaka je neispitana, neponovljiva, zato je u životu avantura pravilo, a ne izuzetak. Sretna ti nova godina.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Mnogo srece i lepih snova neka ti donse godina nova,a bol I tugu sto vreme stvara neka ti odnese godina stara…. SRECNA NOVA GODINA!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dobri dome SRECAN BOZIC u vekove zdravi bili,s'badnjakom se veselili,nek vas sreca zdravlju vodi, MIR BOZIJI HRISTOS SE RODI...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Badjaci ti sretni novi, Bog neka te blagoslovi, nek' ti srećom dom zablista, jer slaviš rođenje Isusa Krista. Sretan Božić!!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Neka ti od Božičnog dana sve krene na bolje,da imas za sve snage i volje,da ljubav ti bude kao najljepši san,želim ti sve najljepše za Božični dan...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Samo otvoren um prima mudrost,samo otvorene ruke primaju darove,samo otvpreno srce prima ljubav i samo najdraze osobe primaju ovo poruku!Srecan Bozic!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Neka ti od Božičnog dana sve krene na bolje,da imas za sve snage i volje,da ljubav ti bude kao najljepši san,želim ti sve najljepše za Božični dan.
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePet Dec 25, 2009 10:04 am

Tebi se Boce za danas molim za sve one koje volim ? ispuni im svaku zelju,neka zive u vesellju,nek im svaki bude dan kao Bozic radostan,zeli????
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kad se kazaljke poklope, i otkucaju pola noci,ruku ti pruzit necu moci,zato saljem poruku ovu, i zelim srecnu Godinu Novu
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Život je lijep kad se živjeti zna,zato uzmi sve što ti život da...Sreća je lijepa i živi zbog nje,ne traži previše i imet ćeš sve...Od srca sretan Božić i sretna Nova godina!!!!!!!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Zvjezdano nebo noćas blista - i svi slavimo Isusa Krista. - na nebu sjajni mjesec se zlati - Boziji blagoslov neka vas prati - - S*R*E*T*A*N* B*O*Ž*I*C ! "
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Evo pada tiha noć samo javi kad češ doć i oprostit čemo sve jedno drugome,sve što želim to si ti a badnja večer prolazi samo zovi dolazim.....
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Tiha je noć svi se raduju sad i snjeg kao nekad je prikrio grad a ja samo želim ruke tvoje dame grle kao da je zadnji put,tužna je noć i ostaje san suze sjećanja padaju na moj dlan da ti kažu one riječi dvje sretan Božić ljubavi volim teeeee....
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi... SRETAN BOZIC!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Sve sto je lepo i sto se srecom zove neka te prati od godine ove,a sve sto je ruzno i nemir stvara neka ti odnese godina stara.SRECNA NOVA GODINA!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi... SRETAN BOZIC!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kuc-kuc.. ima li koga?? dal otvori smrzut cu se vani!! zasto me tako zbunjeno gledas?? pa ja sam samo mali anđeo koji je i tebi dosao reci sretan bozic...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Saljem ti stihove umotane snegom i dobrotom,saljem ti najlepse zelje u ovoj noci okupanoj lepotom,sretna ti bozicna noc,a radost i sreca sami ce doc!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Neka ti nova godina obasja dušu,ispuni je najdivnijim osjećajima i neka ti bog podari sve što nemaš a želiš i sačuva sve što imaš a voliš!!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kad sat stane u pola noci ruku ti pruziti necu moci.Zato ti saljem poruku ovu i zelim SRETNU GODINU NOVU!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Na ovaj ekran bele boje ne mogu stati sve zelje moje, ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SRECNA GODINA NOVA!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

U ponoc kada se kazaljke sklope, pomisli nesto toliko lepo jer mozda se stvorim kraj tebe i kazem ti volim te skote!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Neka te moj poljubac dotakne putem ovih malih slova... neka te ispuni radost nova... neka ti sva sreca sveta sja... Srecnu godinu Novu od sveg srca zelim ti ja!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Zelim da sreca sa tobom koraca, da te prati ljubav od kamena jaca, da te ljudi vole i cene, da u zivotu ne znas za probleme.SRECNA NOVA GODINA!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *



Kada ponoc stari sat objavi, digni casu i svima nazdravi. Pozeli nam zdravlje i veselje i da Bog nam ispuni sve zelje! U Pristini Dragacevska truba, Ameriku pokorila Kuba. Da Evropu gazi korak ruski, Englezi svi da zbore Srpski! A da Papa s'tri se prsta krsti, sve dok Putin gasa im ne pusti! Bijeli oro da razvije krila, Crna Gora da otjera Mila!! Neka jece zvona starostavna - SRECNA NOVA PRAVOSLAVNA !!!

MARINA:OGANJ GORI,VINO TECE,SRBI SLAVE OVO VECE.SRPSKA NAMA NOCAS STIZE,PRAVOSLAVCI SAD SU BLIZE.I U IME PRAVOSLAVLJA,SRECNA SRPSKA ,PUNO ZDRAVLJA

Braco moja pravoslavna, da nam ova bude casna, sta vise da vam kazem, necu da vas lazem SRECNA SVIMA SVIM SRBIMA!!! Srecna Nova Godina

Oganj gori ,vino tece,Srbi slave ovo vece.Srbska nama nocas stize,pravoslavci sad su blize.I u ime pravoslavlja,srecna Srpska,puno zdravlja

Sve ono ruzno da se ne ponovi Neka Vam se ostvare najlepsi snovi Puno zdravlja i srece kroz poruku ovu ja Vam zelim za Srpesku Godinu Novu

PRAVOSLAVNU SRPSKU SLAVIM,TRADICIJU DA NASTAVIM.NEK NAM PODA PUNO SLAVLJA I DOBROGA ZDRAVLJA,SRECE PUNE VRECE,SEXA DO NEBESA,LOVE DO KROVA I LJUBAVI DO BOLA.SRECNA ZATO BILA,SVIMA,STO SE ZOVU JOS SRBIMA

Swima koji mi nisu poslali nowogodisnju cestitku,zelim da wam izgori jelka,deda mraz da se posere u was kamin,a irwasi da pojebu waseg psa.obawestawam swe woljene prijatelje koji su mi poslali cestitku za 2008. da mi se zelje nisu ispunile i molim was da mi za 2009. posaljete KES!

Neka Gospod sa nebesa kupi tebi MERCEDES A i po zelji dobrog Hrista,neka bude DIZEL 300 jer mecka je uvek u modi,SRECAN BOZIC,HRISTOS SE RODI!!!

Neku u ovo Badnje veče bude gasa da poteče, neka naša zemlja cela ima topla grejna tela. A mazuta kad nestane i presuše vodne brane, kad zalede grajna tela i san usni zemlja cela, tad viknemo svi u glas: RUSI DAJTE NAMA GAS. HRISTOS SE RODI

nek ti gospod sa nebesa kupi tebi mercedesa a po zelji dobrog hrista nek bude disel 300.Jer mecka je uvek u modi MIR BOZI HRISTO SE RODI.

U tijelu zdravlje,u dusi mir,u mislima radost,u sreci mladost,a u radu uspjeh puno srece i lijepih snova nek vama i vasima donese BOZIC i GODINA NOVA
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimePet Dec 25, 2009 10:14 am

* Puno radosti, osmeha i veselja i nek ti se ostvari svaka želja, da ti osmeh nikad ne napusti lice. To nisu sve želje tvoje drugarice. Koliko je želja na ovoj listi ne bi stalo, zato jednostavno sretna 2008. srce moje malo.
* Na ekranu bele boje ne mogu stati sve želje moje ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SREĆNA GODINA NOVA!
* Zaboravi svu tugu, muku i boli, u ovoj godini samo voli, i nedozvoli da ti želje neko kvari, u ovoj godini sve ih ostvari. Sretna Nova godina!
* Šaljem ti stihove umotane snegom i dobrotom, šaljem ti najlepše želje u ovoj noći okupanoj lepotom, sretna ti Božićna noć, a radost i sreća sami će doć.
* Moram ti ovo priznati, mada je glupo što je preko poruke, ali ja nemam hrabrosti da ti kažem u lice, znam da ti se ovo neće svideti, veruj nije ni meni lako, ali moraćeš da saznaš istinu kad tad a i bolje da to čuješ od mene nego od nekog drugog…PRAVI DEDA MRAZ NE POSTOJI!
* Danas naiđoše dve dame i pitaju za tebe. Nisam im dala tvoj broj telefona nego tvoju adresu. Očekuj da ti uskoro navrate, rekoše da se zovu radost i sreća. Srećna Nova godina!
* Pogledaj na kalendar prolaze dani, a meni se čini da je isto ko lani. Nije isto godina je nova pa neka ti donese bezbroj bezbrižnih snova.

* U ovim sitnim satima kad 2008 stoji pred vratima i sve zadnje minute broje sa Vama su misli moje. Puno sreće ljubavi i mira od sveg srca sretna nova svima!
* Sve što je dobro, što se srećom zove nek te prati od godine nove. Sve što je loše i nemir stvara neka odnese godina stara. Sretna Nova godina!
* Dok čitaš poruku ovu i čekaš godinu Novu, iz mog srca primi želju, dočekaj je u veselju. Nek ti je život pun sreće i snova, nek ti je srećna godina Nova.
* Sve tvoje nevolje, patnje, borbe i slabosti ostavi za sobom. Počni od ovog sekunda da misliš na bolje, život je kratak ne boj se nikoga, budi hrabar i voli, jer vredimo onoliko koliko znamo voleti. Od sveg srca ti želim sve najbolje u Novoj godini!
* Neka ti život samo lepe stvari donese, duša večno ostane nežna i mlada, sve što poželiš neka bude tvoje, a suze da pustiš samo od sreće. Sretna ti Nova godina!
* Svaka godina Nova dobra je fora, dobiješ brdo poklona tek da ne budeš dokona, a ja ću ti pokloniti sve ono što ćeš ti poželeti.
* Jedna devojka zaljubljena suze noćas mora kriti. Jedna devojka sad je tužna a mogla je srećna biti!
* Ljubav je život, ljubav je radost, ko ljubavi nema bednik je pravi jer čovek živi od ljubavi!
* Nije teško zaljubiti se teško je to reći!
* Pitaš me kako pesma može da boli kad čuješ zvuke tužne i setne, tako je kada se voli neko ko je slučajno sreten.
* Ti misliš da sam srećna jer ti to moj pogled kaže a srce moje pati jer pogled nekad laže.
* Lako je voleti onoga koga si mrzeo, ali teško mrzeti onoga koga si volela.
* Voli dečka bilo koje boje, samo nemoj dečka drugarice svoje.

* Kada imaš dečka, iskreno ga voli, nemoj da ga varaš, upamti to boli.
* Vodi ljubav dok si mlada, kad ostariš nemaš kada.
* Teško je umreti kad ništa ne boli, a još teže preboleti koga srce voli.
* Moram biti pametna, kažem sama sebi, ali da sam pametna, volela te ne bih!
* Jednom se voli, jednom se živi, jednom se diše i nikada više.
* Ljubav je sila, ljubav je moć, gotovo dete za jednu noć!
* Nova godina samo sto nije neka se pjeva neka se pije pozeli nesto lijepo za svoje najmilije!!!

Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!

Ako budes vidjela covjeka u crvenom kako te trpa u vrecu nemoj se uplasiti to samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodisnju zelju!

Tvoja leva noga je Bozic, a desna Nova godina, e zato svraticu izmedju praznika!
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimeSre Jan 06, 2010 2:22 am

saljem ti stihove umotane
snijegom i dobrotom,
saljem ti najljepse zelje
u ovoj noci okupanoj ljepotom.
sretna ti bozicna noc,
a radost i sreca sami ce doc!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimeSre Jan 06, 2010 2:25 am

Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize,
da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo
vodi, i neka se Hristos rodi!
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimeSre Jan 06, 2010 2:27 am

Danas oprosti duznima,daj poljubac
bliznjima,pomozi tuznima….u ponoc pogledaj nebo videces zvezdu sto hodi
i reci tiho HRISTOS SE RODI


Dobro jutro s milim Bogom, Andjeo je jutros s tobom. BOzicno ti
jutro sretno sve neka je bericetno. Bozja ruka nek vas vodi, SRECAN
BOZIC I HRISTOS SE RODI



Nek HRISTOVO sveto drvo podari Vas srecom prvo i nek tamjan
zamirise,nek veseljem kuca dise,nek vam srecom dom zablista za
rodjendan BOGA HRISTA.HRISTOS SE RODI
Na stolu praščić, u ruci nožić, želim vam svima sretan Božić!
Šaljem ti stihove umotane snijegom i dobrotom, šaljem ti najljepše
želje u ovoj noći okupanoj ljepotom. Sretna ti božicna noć, a radost i
sreća sami će doći!



Nek ti miris božićnog drvca unese radost u ove dane, ja ti želim od sveg srca čestit Božic i božićne blagdane!
Nek vam srebrne zrake Božićnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, sreće, mira i ljubavi… SRETAN BOŽIĆ!



Sreća, ljubav, zdravlje i veselje… to su za tebe moje božićne želje.
Toplina u srcu neka ti sja, SRETAN BOŽIĆ od srca želim ti ja!



Dopusti da se Božić dogodi u tvom srcu, da se ljubav rodi svaki dan
iznova, jer Božić postaje vidljiv u svakoj ljubavi među ljudima! Sretan
Božić!



U tijelu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, a u
radu uspjeh, puno sreće i lijepih snova neka tebi donese Božić i godina
Nova!



Dobri dome dobar dan sa srecom vam badnji dan, da vam bog podari
svaku srecu i zalata punu vrecu, uz badnjak i uz vino da vam uvek bude
fino.
Dok zadnji badnjak gori slusaj srce sto ti zbori: Blagostanje,mir i dobrota nek vas prate celoga zivota.


Da vas andjeo kroz zivot vodi “MIR BOZIJI HRISTO SE RODI”.
Dobri dome dobar dan sa srecom vam badnji dan,,srecan badnjak sto
posjece za hriscasko badnje vece sreti oni sto ga loze pomozi im mili
boze.


Nek ostroski Vasilije cuva tvoje naj milije a nebeska dobra vila od
pomoci vam vazda bila a bog dragi nek vam rece SRETNO VAM BADNJE VECE.
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimeSre Jan 06, 2010 2:28 am

nek ti miris bozicnog drvca
unese radost u ove dane,
ja ti zelim od sveg srca
cestit bozic i bozicne blagdane!!!


Ko se krstom krsti i slavu svoju slavi badnjak pred kucom ne sme da
izostavi.Zivot nek vam bude kao najlepsi san od srca vam zelim srecan
badnji dan.
Neka ti badnjeg dana sve krene na bolje, da imaš za sve snage i
volje, da ljubav ti bude ko najlepši san. Želim ti sve najlepše za
BADNJI DAN.
Kad badnjake unesete , nek Vas svaka sreća sretne, sretala Vas
milost Boga i u kući svakog tvoga, želje sreću i Vaš san doneo Vam
badnji dan.


Sveto drvo badnjeg jutra što Vam danas kuću krsti nek donese svaku
sreću i od svake muke spasi. Zato kako Bog dragi reče sretno Vam bilo
badnje veče
Anđeli će čuvati noćas tvoj mir, Hristos će preuzeti sve tvoje boli, sv Vasilije da te čuva a moje srce da te voli.
Nek Hristovo sveto drvo
podari vas srecom prvo
neka tamjan zamirise
nek veseljem kuca dise
nek vas Gospod ka slobodi vodi
jer se danas Hristos rodi!
Da ostvariš svaki san pomogo ti badnji dan. Da u kući novac teče,
pomoglo ti badnje veče. Nek se sreća s zdravljem srodi MIR BOŽIJI
HRISTOS SE RODI


Badjaci ti sretni novi, Bog neka te blagoslovi, nek’ ti srećom dom zablista, jer slaviš rođenje Isusa Krista. Sretan Božić!!!!
Neka ti od Božičnog dana sve krene na bolje,da imas za sve snage i
volje,da ljubav ti bude kao najljepši san,želim ti sve najljepše za
Božični dan…



Samo otvoren um prima mudrost,samo otvorene ruke primaju darove,samo
otvpreno srce prima ljubav i samo najdraze osobe primaju ovo
poruku!Srecan Bozic!
Neka ti od Božičnog dana sve krene na bolje,da imas za sve snage i
volje,da ljubav ti bude kao najljepši san,želim ti sve najljepše za
Božični dan.


Gle,poletjese andjeli
poput ptica,
dotakose osmijeh
tvoga lica.
Neka i tebi
prenesu poruku
na krilima bijelim:
da ti puno srece i
miran Bozic zelim!


Tebi se Boce za danas molim za sve one koje volim ? ispuni im svaku
zelju,neka zive u vesellju,nek im svaki bude dan kao Bozic
radostan,zeli????
Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra
sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se
Hristos rodi!
Tvoja leva noga je Bozic, a desna Nova godina, e zato svraticu izmedju praznika!
*¸.;**.*’*¸*.**.,*.*.*,;* - *,.;*,;*,.;**’;.*.;,;**.,** - gle anđeli
poletješe poput ptica i dotakoše osmijeh tvoga lica!Neka i tebi prenesu
poruku na krilima bijelim ,da ti mnogo sreće i čestiti Božić želim!!
Ova poruka nek’ ti bude pouka -zivi, vristi, razbijaj i plesi,
covjek je rodjen da gubi i grijesi, prokockaj dane, prodivljaj noci jer
jednog dana to vise neces moci!!! sretni praznici..
Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi… SRETAN BOZIC!


Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi… SRETAN BOZIC!


Kuc-kuc.. ima li koga?? dal otvori smrzut cu se vani!! zasto me tako
zbunjeno gledas?? pa ja sam samo mali anđeo koji je i tebi dosao reci
sretan bozic…


Saljem ti stihove umotane snegom i dobrotom,saljem ti najlepse zelje
u ovoj noci okupanoj lepotom,sretna ti bozicna noc,a radost i sreca
sami ce doc!
Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra
sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se
Hristos rodi!


Život je lijep kad se živjeti zna,zato uzmi sve što ti život
da…Sreća je lijepa i živi zbog nje,ne traži previše i imet ćeš sve…Od
srca sretan Božić i sretna Nova godina!!!!!!!!!
Zvjezdano nebo noćas blista - i svi slavimo Isusa Krista. - na nebu
sjajni mjesec se zlati - Boziji blagoslov neka vas prati - -
S*R*E*T*A*N* B*O*Ž*I*C ! “


Evo pada tiha noć samo javi kad češ doć i oprostit čemo sve jedno
drugome,sve što želim to si ti a badnja večer prolazi samo zovi
dolazim…..

Tiha je noć svi se raduju sad i snjeg kao nekad je prikrio grad a ja
samo želim ruke tvoje dame grle kao da je zadnji put,tužna je noć i
ostaje san suze sjećanja padaju na moj dlan da ti kažu one riječi dvje
sretan Božić ljubavi volim teeeee….
Malo kada covjekovo bice osjeti ljubav, srecu, toplinu i potrebu za
bliznjim kao u smiraj badnje veceri. Nek te takvi osjecaji griju cijeli
zivot…. SRETAN BOZIC!


Evo pada tiha noć samo javi kad češ doć i oprostit čemo sve jedno
drugome,sve što želim to si ti a badnja večer prolazi samo zovi
dolazim…..
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimeSre Jan 06, 2010 2:29 am

Tiha je noć svi se raduju sad i snjeg kao nekad
je prikrio grad a ja samo želim ruke tvoje dame grle kao da je zadnji
put,tužna je noć i ostaje san suze sjećanja padaju na moj dlan da ti
kažu one riječi dvje sretan Božić ljubavi volim teeeee….
Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi… SRETAN BOZIC!


Nek današnji blagi dan vama bude radostan, nek vam Božić vrata
zlati, nek Vas sreća prati, andjeo sreće neka Vas vodi - MIR BOŽIJI
HRISTOS SE RODI.
Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra
sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se
Hristos rodi!


Danas oprosti duznima,daj poljubac bliznjima,pomozi tuznima….u ponoc
pogledaj nebo videces zvezdu sto hodi i reci tiho HRISTOS SE RODI
Dobro jutro s milim Bogom, Andjeo je jutros s tobom. BOzicno ti
jutro sretno sve neka je bericetno. Bozja ruka nek vas vodi, SRECAN
BOZIC I HRISTOS SE RODI


Nek HRISTOVO sveto drvo podari Vas srecom prvo i nek tamjan
zamirise,nek veseljem kuca dise,nek vam srecom dom zablista za
rodjendan BOGA HRISTA.HRISTOS SE RODI
Ko se krstom krsti i slavu svoju slavi badnjak pred kucom ne sme da
izostavi.Zivot nek vam bude kao najlepsi san od srca vam zelim srecan
badnji dan.


Neka ti badnjeg dana sve krene na bolje, da imaš za sve snage i
volje, da ljubav ti bude ko najlepši san. Želim ti sve najlepše za
BADNJI DAN.


Kad badnjake unesete , nek Vas svaka sreća sretne, sretala Vas
milost Boga i u kući svakog tvoga, želje sreću i Vaš san doneo Vam
badnji dan.


Sveto drvo badnjeg jutra što Vam danas kuću krsti nek donese svaku
sreću i od svake muke spasi. Zato kako Bog dragi reče sretno Vam bilo
badnje veče


Anđeli će čuvati noćas tvoj mir, Hristos će preuzeti sve tvoje boli, sv Vasilije da te čuva a moje srce da te voli.
Da ostvariš svaki san pomogo ti badnji dan. Da u kući novac teče,
pomoglo ti badnje veče. Nek se sreća s zdravljem srodi MIR BOŽIJI
HRISTOS SE RODI


Dobri dome BOZIC stize, dragom BOGU da smo blize, da te grije vatra
SVETA, da ti sreca KUCOM cveta, da KRST CASNI kolo vodi i Bog kaze:
HRISTO SE RODI!


Badnjaci Ti srecni novi, Bog neka Te blagosovi, nek Ti srecom dom zablista, jer rodjendan slavis Hrista. Srecan Bozic
U zidinama Hilandara rodila se vjera stara, rodila se jos od Hrista,
ja je volim jer je cista. Ta vremena bjehu davna - SRECNA NOVA
PRAVOSLAVNA!


Dobri dome bozic stize dragom bogu da smo blize,da te greje vatra
sveta, da ti sreca kucom seta da krst casni kolo vodi i neha se HRISTOS
RODI


Da ostvaris svaki san pomogo ti “BADNJI DAN”! Da kroz kucu novac
tece pomoglo ti “BADNJE VECE”! Nek se sreca s zdravljem srodi” MIR
BOZJI, HRISTOS SE RODI”!


Dopusti da se Bozic dogodi u tvom srcu, da se ljubav rodi svaki dan
iznova, jer Bozic postaje vidljiv u svakoj ljubavi medju ljudima;
Srecan Bozic


Neka badnjak sveto drvo udovolji mojoj zelji da u srcu uvek zive moji dragi prijatelji! Srecan Bozic!


Kad zadnji badnjak dogori, poslusaj srce koje govori, neka vas sreca kroz zivot vodi, srecan vam bozic HRISTOS SE RODI.
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Beby

Beby


Ženski
Broj poruka : 20782
Godina : 44
Datum upisa : 18.02.2007

Character sheet
Beby: Hello

Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitimeSre Jan 06, 2010 2:32 am

Sreca, ljubav, zdravlje i veselje..
to su za tebe moje bozicne zelje.
Toplina u srcu neka ti sja,
SRETAN BOZIC od srca zelim ti ja!
Nek ti od Badnjeg dana sve

krene na bolje, da imas za
sve snage i volje, da ljubav
ti bude kao najlepsi san, zelim
ti sve nejlepse na Badnji dan.
Badnjak se lozi,

vatra se plamti,
zdravlje i sreca nek te prati,
nek ti svako novo sutra bude radost
badnjeg jutra,
a i srecan ti Bozic sutra.


Neka Gospod sa Nebesa kupi tebi mercedesa a po zelji Hrista neka
bude dizel 300 jer mecka je uvek u modi MIR BOZIJI HRISTOS SE RODI!
Sretan bozic i nazdravlje,zivilo nam pravoslavlje,plamti badnjak u
varnice,neka drhte poturice,a srbina nek krast vodi,mir boziji hristos
se rodi.


Dobar dome dobro vece,i sretno vam badnje vece,i badnjaci sto se loze, i neka vam bog pomoze.
Nek ostroski vasilije cuva tvoje najmilije,a nebeska dobra vila u pomoc ti vazda bila,a bog dragi neka rece,
sretno bilo badnje vece.


Kad zadnji badnjak dogori poslusaj srce koje govori neka te sreca krpz zivot vodi srecan ti bozic
Vernice brate otvori vrata i prihvati svakog srbina brata jer bog je
jedan bozic ga krasi cuva srpstvo da se ne ugasi.Srecan bozic


Domacine dobre kuce seci badnjak u svanuce nek se vidi srbi da smo i
da beru odrzasmo ne klecimo niti se klanjamo nego bozic proslavljamo.


Seci badnjak s mladog cera to hristova trazi vera, ponosno ga
ognjistu prinesi da se vidi da turcin nisi nego srbin zdrav mi bio u
sreci ga nalozio.


Sveto drvo badnjeg jutra,sto vam danas kucu krasi nek donese svaky srecu i od svake muke spasi.
Badnjak se lozi,batra se plamti,zdravlje i sreca neka vas prati.
Neka vam svako novo cutra,bude radost novog jutra i srecan vam bozic sutra.


Neka Tisina ovog svetog dana donese tvom srcu mir u nadanju,radost u
zivotu i ljubav za one s kojima zivis!Od srca MIR BOZIJI HRISTOS SE
RODI!


Krsticu se ko i prije,jer moj niko klanjo nije!Cuvam obraz roda svoga,
nemam gazde osim BOGA.Tri BOZICNA ne dam dana za stotinu ramazana.Do
smrti cu ostat ista pozdravlja te Srpkinja cista!HRISTOS SE RODI


Nocas usni divan san s mirom slavi Badnji dan nek vam kuca sva zablista na rodjendan Sina Hrista
Snove snene zelje zeljene nek vam danas budu ispunjene.Sreca leti
noc i dan trazi vas stan.Ispruzite ruku otvorite dlan sretan vam ovaj
Badnji dan!


U oci Bozica, blagog dana ,puno srece i lepih dana,
zdravlje dobro i sreca svaka,mir bozji uz plamen badnjaka.
nek vas bozja volja vodi
Hristos se Rodi!
Nazad na vrh Ići dole
https://bataseka.editboard.com
Sponsored content





Bozicne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Bozicne sms poruke   Bozicne sms poruke Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bozicne sms poruke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nikada ne reci Nikada :: Pricaonica :: Sms manija-
Skoči na: